Kutak za roditelje

PRILIKOM UPISA NOVI POLAZNICI OSTVARUJU PRAVO NA POPUST ZA PRVI MESEC U IZNOSU OD 50% OD MESEČNE CENE.

Svakodnevna i vrlo produktivna saradnja sa roditeljima je neophodna za pravilno vaspitanje i obrazovanje dece, a sve u cilju da se dete oseti voljeno, sposobno i zaštićeno i da se kod njega razviju kreativnost, komunikativnost i samopouzdanje.

Jednom nedeljno organizuje se Dan otvorenih vrata, na kome se analiziraju aktuelni događaji u vrtiću, planiraju različite posete i izleti. Dan otvorenih vrata je, međutim, prvenstveno namenjen roditeljima, kojima je potrebna pedagoška i psihološka podrška da lakše prevaziđu razvojne krize u odrastanju njihove dece.

PU „BUBICA“ SE NALAZI U SISTEMU SUBVENCIJA GRADA

Više o nama…

Ostavite odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. Obavezna polja su obeležena

clear formPošaljite